aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 70

iSOBER 70

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

EBS 010

EBS 010

AL 4000V

AL 4000V

AL 4000

AL 4000

ALP-1 LITE

ALP-1 LITE

Model: EBS 010

NIEZAWODNY ALKOMAT DO KONTROLI DOSTĘPU

PROMILER EBS 010 to nowoczesny alkomat, który mierzy stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Może być stosowany podczas KONTROLI, np. wejść na teren zakładu, dostępu do szaf z kluczami czy możliwości uruchomienia maszyny. To niezrównana precyzja, BŁYSKAWICZNE DZIAŁANIE ORAZ TRWAŁOŚĆ NA LATA!

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przesiewowych przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

5 lat gwarancji w cenie

KALIBRACJA CO 50 000 POMIARÓW

W alkomacie PROMILER EBS-010 zalecana jest kalibracja co 10 000 pomiarów lub raz na 6 miesięcy. Wymagana kalibracja co 50 000 pomiarów lub raz na rok. Do wykonania kalibracji wystarczy przesłać do serwisu PROMILER sam MODUŁ SENSORA.

WYMIENNY MODUŁ SENSORA

Dzięki możliwości wymiany modułu sensora alkomat do kontroli dostępu PROMILER EBS 010 może być nieprzerwanie stosowany przez wiele lat, zapewniając najwyższą PRECYZJĘ POMIARÓW I STABILNOŚĆ DZIAŁANIA.  Do alkomatu można dokupić dodatkowy, skalibrowany moduł sensora. Podczas gdy jeden moduł jest w trakcie serwisu, urządzenie może nadal pracować po wymianie modułów.

NIESAMOWICIE WYTRZYMAŁY SENSOR

Sercem tego nowoczesnego alkomatu jest sensor ELEKTROCHEMICZNY, stosowany m.in. w urządzeniach policyjnych. Odznacza się nie tylko DOSKONAŁĄ PRECYZJĄ POMIARÓW, ale również wytrzymałością – KALIBRACJA WYMAGANA JEST CO 50 000 POMIARÓW ALBO RAZ NA ROK!

WYTRZYMAŁA OBUDOWA

Zastosowanie w produkcji nowoczesnego alkomatu odpowiednio wyselekcjonowanych komponentów i technologii sprawia, że jest on trwały na lata, zaś dzięki wytrzymałej obudowie może być stosowany w zakładach gdzie panują trudne warunki środowiskowe.

POPULARNY NA CAŁYM ŚWIECIE

Alkomat do kontroli PROMILER EBS-010 jest ceniony na całym świecie. Zyskał popularność w kopalniach, rafineriach, placach budowy i innym przemyśle, gdzie trzeźwość pracownika jest KLUCZOWYM CZYNNIKIEM BEZPIECZEŃSTWA.

KOMUNIKACJA ANALOGOWA LUB CYFROWA

PROMILER EBS-010 posiada wyjścia przekaźnikowe oraz interfejs szeregowy, za pomocą którego alkomat można łączyć z SYSTEMAMI INFORMATYCZNYMI. To sprawia, że możliwości jego wykorzystania są niezwykle szerokie.

MOŻLIWOŚĆ KONTROLI KILKU TYSIĘCY OSÓB DZIENNIE

Najważniejsza zaleta PROMILER EBS-010 to szybkość działania – cały cykl pojedynczego testu zajmuje zaledwie 3 sekundy. Dzięki temu jeden alkomat może dziennie obsłużyć kilkaset, a nawet KILKA TYSIĘCY OSÓB. System kontroli trzeźwości wykorzystujący PROMILER EBS-010 może być całkowicie bezobsługowy, a dodatkowo uniemożliwia jakiekolwiek manipulacje lub obejścia systemu.

PRZYKŁAD PODŁĄCZENIA EBS-010 Z URZĄDZENIAMI WEJŚCIOWYMI

• integracja z bramką – integracja z dużą bramą obrotową.

PRZYKŁAD PODŁĄCZENIA EBS-010 Z URZĄDZENIAMI WEJŚCIOWYMI

• zabezpieczona szafa z kluczami

POMAGAMY DOSTOSOWAĆ ALKOMAT DO WYMAGAŃ KLIENTA

Zespół projektowy PROMILER na życzenie klienta może dostosować alkomat EBS-010 DO SZCZEGÓLNYCH WYMAGAŃ. Jesteśmy w stanie dostosować pełny komplet pomiarowy do indywidualnych potrzeb użytkownika.

LICZNIK POMIARÓW

PROMILER EBS-010 zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów, co ułatwia określenie terminu kalibracji. Przy podłączeniu urządzenia do zewnętrznych systemów informatycznych alkomat przesyła ilość wykonanych pomiarów i ich wyniki.

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

Dla zwiększenia bezpieczeństwa higieny badanych osób, w alkomacie PROMILER EBS-010 jest możliwość wykorzystania dodatkowych ustników jednorazowych zapewniających WIĘKSZY DYSTANS I BRAK ODBICIA WYDECHU.