aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 70

iSOBER 70

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

EBS 010

EBS 010

AL 4000V

AL 4000V

AL 4000

AL 4000

ALP-1 LITE

ALP-1 LITE

Model: iSOBER 70

Z MYŚLĄ O FIRMACH

PROMILER iSOBER 70 to nowoczesny alkomat, który zaprojektowaliśmy z myślą o użytkowaniu przez firmy oraz przez wymagających klientów indywidualnych. Urządzenie posiada CERTYFIKAT PN-EN 15964

PLATYNOWY SENSOR QMol 4.0

PROMILER iSOBER 70 został wyposażony w platynowy sensor elektrochemiczny Qmol 4.0 o bardzo dużej powierzchni czynnej. W połączeniu z wysokiej klasy podzespołami, zapewnia on niezrównaną precyzję pomiarową oraz niski współczynnik MPE wyniku.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK MPE

MPE określa maksymalny dopuszczalny błąd pomiaru. W przypadku PROMILER iSOBER 70 współczynnik MPE wynosi zaledwie 7% odchylenia od wyniku.

NIEWRAŻLIWY NA MANIPULACJĘ WYNIKAMI POMIARÓW

Rozbudowany system zabezpieczeń nieustannie czuwa nad parametrami pracy urządzenia oraz nad przebiegiem pomiaru – uniemożliwiając próby oszukania alkomatu (np. poprzez wciąganie powietrza zamiast wdmuchiwania). Jest to szczególnie istotne gdy urządzenie ma służyć np. do kontroli pracowników.

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA DLA SŁUŻB I FIRM

Bardzo wysoka precyzja, powtarzalność wyników i niewrażliwość na próby zmanipulowania pomiaru. Te trzy kluczowe parametry pozwalają mu być stosowanym przez policję, co zostało potwierdzone certyfikacją PROMILER iSOBER 70 na normę PN-EN 15964, która jest przeznaczona do oceny „urządzeń zaprojektowanych dla służb egzekwujących prawo”.

CERTYFIKACJA NA POLICYJNĄ NORMĘ EN-PN 15964

PROMILER iSOBER 70 to najtańsze urządzenie PROMILER posiadające certyfikaty EN-PN15964 i jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane od lat przez naszych Klientów oczekujących przystępnego cenowo rozwiązania spełniającego jednocześnie najwyższe wymagania. Certyfikacja na normę PN-EN15964 jest niezwykle wymagająca i czasochłonna – badanie trwa ponad rok i gwarantuje, że urządzenie zachowuje swoje wysokie parametry przez minimum 12 miesięcy (12 m-cy to interwał kalibracyjny dla iSOBER 70).

ALKOMAT DOWODOWY

iSOBER 70 został uznany również alkomatem „dowodowym” w USA i uzyskał status EBT (Evidential Breath Tester). W USA alkomat dowodowy – EBT to taki, którego wynik może być użyty jako dowód podczas rozprawy sądowej. iSOBER 70 można wzorcować również w Polsce, co na pewno pomoże na sali sądowej.

FUNKCJONALNE ETUI

W zestawie alkomatu promiler iSober 70 znajdziesz ochronne etui ułatwiające transport i przechowywanie urządzenia wraz z akcesoriami.

ZAPROJEKTOWANY W POLSCE

PROMILER iSOBER 70 powstał dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura projektowego PROMILER oraz współpracy z największym producentem alkomatów na świecie – Sentech Korea Corporation.

Owocami tej trwającej już blisko 20 lat współpracy jest m.in. doceniany przez policję na całym świecie PROMILER iBLOW 10 – bezapelacyjnie najlepszy alkomat do szybkich badań przesiewowych, a także szereg konstrukcji przeznaczonych do zastosowań profesjonalnych oraz klientów indywidualnych.

DARMOWE KALIBRACJE

Przez 24 miesiące od daty zakupu możesz skalibrować swój alkomat całkowicie za darmo i bez limitu.

SZYBKOŚĆ POMIARU

Dzięki zastosowaniu nowego modelu procesora w alkomacie, obliczenie i wyświetlenie wyniku badanej próbki zajmuje 2s.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

ROZBUDOWANE MENU

Umożliwia sprawdzenie zapisanych pomiarów, sprawdzenie ostatniej daty kalibracji, liczby wykonanych testów oraz ustawienie daty i kodu PIN zabezpieczającego urządzenie.

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

Dobór wysokiej klasy komponentów przy zastosowaniu zaawansowanej technologii notuje alkomat iSOBER 70 w czołówce urządzeń profesjonalnych do badań stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

PEŁNE BEZPIECZEŃSTWO

Alkomat PROMILER iSOBER 70 umożliwia zabezpieczenie menu indywidualnym kodem dostępu (PIN), co jest szczególnie ważne w firmach gdzie zaufanie menedżera do operatora alkomatu jest ograniczone – osoba niepowołana nie zmieni parametrów pracy alkomatu ani nie usunie wyników pomiarów.

ZAPIS WYNIKÓW NA KARCIE MICRO SD

Slot na kartę Micro SD umożliwia zapis wyników na zewnętrzny nośnik pamięci i ich przeniesienie w każdej chwili.

ELEGANCKA FORMA

PROMILER iSOBER 70 imponuje estetyką i należy do najbardziej stylowych urządzeń pomiarowych na rynku.

UKRYTE PRZYCISKI FUNKCYJNE

Wszystkie zbędne w codziennym użytkowaniu elementy urządzenia zostały ukryte pod tylną klapką baterii.

NIEWIELKI I PORĘCZNY

Dzięki niewielkim wymiarom i niskiej wadze tego nowoczesnego alkomatu, można mieć go zawsze przy sobie i korzystać w dowolnym momencie,co z pewnością docenią użytkownicy indywidualni.

UNIWERSALNY USTNIK

W PROMILER iSOBER 70 zastosowano uniwersalny model ogólnodostępnego ustnika wielokrotnego użytku.