aktualności
wirtualny alkomat

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

AL 4000V

AL 4000V

Model: AL 4000V

JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH ALKOMATÓW STACJONARNYCH

PROMILER AL 4000V to alkomat stacjonarny, w którym najważniejsze role odgrywają mikrokomputer oraz czujnik elektrochemiczny, zapewniające najwyższą precyzję pomiarów. Jest on powszechnie stosowany w klubach i na stacjach benzynowych, dzięki czemu bardzo szybko zwraca się inwestorowi.

NAJWYŻSZA PRECYZJA POMIARÓW

W alkomacie stacjonarnym PROMILER AL 4000V badania dokonuje rozbudowany układ pomiarowy. Dzięki zastosowaniu technologii policyjnej w postaci czujnika elektrochemicznego jest to urządzenie niezwykle precyzyjne i wiarygodne.

STOSOWANY NA POLSKICH KOMENDACH

Niezawodność tego modelu została doceniona również przez służby mundurowe. Urządzenia serii PROMILER AL 4000V to najczęściej spotykane na komendach alkomaty stacjonarne. Alkomat jest samoobsługowy, co jest niezwykle istotne przy montażu w przestrzeni publicznej.

PRECYZJA BADANIA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Alkomat PROMILER AL 4000V sprawdza się idealnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje zastosowanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych.

TRWAŁA I STYLOWA OBUDOWA

PROMILER AL 4000V dostępny jest w dwóch wariantach – z obudową plastikową lub metalową. Niezależnie od wybranego rozwiązania, możesz liczyć na ponadprzeciętną wytrzymałość urządzenia oraz nowoczesny design, które doskonale wpasuje się w wystrój: baru, hotelu, firmowych pomieszczeń i innych miejsc.

DWA SPOSOBY URUCHAMIANIA ALKOMATU

Ten nowoczesny alkomat może być uruchomiony poprzez wrzucenie monety (o dowolnej średnicy) albo (na życzenie klienta) za pomocą przycisku.

WRZUTNIK MONET

Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu PROMILER AL 4000V można z łatwością dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę potrzebną do aktywacji urządzenia. Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat PROMILER AL 4000V to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro.

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI

Przy założeniu, że 1 pomiar kosztuje 1 zł, ten nowoczesny alkomat zwróci się inwestorowi po zaledwie 2500-3000 pomiarach!

POJEMNIK NA MONETY

Pojemnik na monety do metalowej wersji obudowy. Pojemność 1 L.

POJEMNIK NA MONETY

Pojemnik na monety do plastikowej wersji obudowy. Pojemność 0.5 L.

NOWOCZESNY WYŚWIETLACZ LCD

PROMILER AL 4000V został wyposażony w duży, 7-calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia odtwarzanie zdjęć, filmów i muzyki – dzięki temu pozwoli Ci na umieszczenie dowolnej reklamy, a co za tym idzie, zwiększenie dochodów. Alkomat obsługuje różne pliki: AVI, JPG oraz MP3.

DWA WYŚWIETLACZE

Dokładny wynik emitowany jest na wyświetlaczu LCD. Dodatkowo po badaniu alkomat informuje nas kolorami „emotikonek”: czerwona, żółta, zielona o tym, czy możemy prowadzić pojazd.

BEZPROBLEMOWA OBSŁUGA

Dzięki instrukcjom pokazywanym na wyświetlaczu, obsługa alkomatu PROMILER AL 4000V jest bardzo prosta i poradzą sobie z nią nawet najmniej doświadczeni użytkownicy. Warto też dodać, że urządzenie jest zabezpieczone dedykowanym kluczem.

KALIBRACJA CO 1500 POMIARÓW

PROMILER AL 4000V nie wymaga częstej kalibracji – wystarczy dokonywać jej raz na rok albo co 1500 pomiarów. Dzięki samokontroli poprawności działania i przypomnieniu o konieczności kalibracji łatwiej zadbać o to, by urządzenie zawsze działało precyzyjnie.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przesiewowych przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

ZABEZPIECZENIE DOSTĘPU DEDYKOWANYM KLUCZEM

Do zestawu dołączany jest dedykowany klucz z zamkiem zabezpieczający przed dokonaniem kradzieży z wnętrza alkomatu.

DEDYKOWANY PILOT

Do zestawu dołączony jest pilot z dostępem do wszystkich funkcji ekranu.

HIGIENICZNE BADANIE

Do pomiarów stosowane są specjalne słomki – każda w osobnej, papierowej osłonce, co zapewnia higieniczność badań w miejscach publicznych czy firmach.

ZEWNĘTRZNY POJEMNIK NA SŁOMKI

Wykonany z trwałego, malowanego proszkowo metalu z dolnym wylotem – podajnikiem na słomkę. Może być podwieszony tak, by tworzyć jedną bryłę z urządzeniem lub osobno np. na ścianie.

WYMIENNY MODUŁ SENSORA

Do alkomatu można dokupić dodatkowy skalibrowany moduł sensora. Podczas gdy jeden moduł jest w trakcie serwisu, urządzenie może nadal pracować po wymianie modułów.

STOJAK

Zapewni stabilne umocowanie alkomatu wszędzie tam, gdzie nie jest możliwy montaż alkomatu na ścianie; złożony z metalowej konstrukcji oraz ciężkiej podstawy.

DODATKOWE SŁOMKI

Oferujemy zakup słomek pakowanych po 500 szt.; każda słomka jest owinięta w papierową osłonkę gwarantującą przeprowadzenie badania w higienicznych warunkach.

ZASILANIE 12V

Alkomat AL 4000V zasilany jest 12 V zasilaczem zabezpieczającym przed przeciążeniami i zwarciami.

AL 4000V

instrukcja