aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 70

iSOBER 70

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

EBS 010

EBS 010

AL 4000V

AL 4000V

AL 4000

AL 4000

ALP-1 LITE

ALP-1 LITE

Model: ALP-1 LITE

PROFESJONALNY ALKOMAT DLA POLICJI I ZAKŁADÓW PRACY

PROMILER ALP-1 Lite to precyzyjny alkomat, należący do grona urządzeń profesjonalnych, pozwalających na bardzo dokładne skontrolowanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu – dzięki temu jest stosowany przez policję oraz służby mundurowe w Polsce i za granicą (między innymi w USA czy Japonii). Sprawdzi się również w zakładach pracy do badania pracowników.

NIEZWYKLE DOKŁADNY CZUJNIK

Sercem alkomatu PROMILER ALP-1 LITE jest nowoczesny sensor, który zapewnia precyzję do setnych części promila (dla 1‰ to +/- 0,05‰), co pozwala na szybkie i dokładne badanie – dlatego jest bardzo popularny wśród użytkowników na całym świecie.

PONADPRZECIĘTNA TRWAŁOŚĆ

Czujnik alkomatu profesjonalnego jest nie tylko precyzyjny, ale także ponadprzeciętnie trwały. Jego kalibracja nie jest wymagana tak często, jak w przypadku tańszych urządzeń tego typu – wystarczy przeprowadzać ją raz na rok albo co 1500 pomiarów!

CZTERY TRYBY POMIARÓW

Ogromną zaletą ALP-1 jest możliwość pracy w CZTERECH TRYBACH POMIARÓW dwóch aktywnych i dwóch pasywnych. Aby zapewnić maksymalną efektywność pomiaru ALP-1 LITE może zostać wyposażony w różne ustniki. Dzięki takim rozwiązaniom nie potrzebujemy dwóch różnych alkomatów (np. dodatkowego do badań przesiewowych). Wszystko zapewnia MULTI FUNKCYJNY alkomat ALP-1 Lite.

DWA TRYBY POMIARU PASYWNEGO –TRYB RĘCZNY

Ten profesjonalny alkomat daje możliwość bezdotykowego badania pojemników z płynami, dzięki czemu dowiesz się, czy np. w butelce znajduje się alkohol.

SKUTECZNE BADANIE W EKSTREMALNYCH SYTUACJACH

PROMILER ALP-1 LITE pozwala na badanie osób, które nie chcą albo nie mogą poddać się badaniu, np. dlatego, że nie mają siły dmuchać w alkomat. Umożliwia to tryb ręczny, w którym próbka powietrza pobierana jest poprzez wciśnięcie przycisku.

WBUDOWANA PAMIĘĆ

Alkomat policyjny zapamiętuje aż 500 ostatnich pomiarów, dzięki czemu może stanowić wartościowy dowód w danej sprawie.

W JĘZYKU POLSKIM

W PROMILER pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy komfort obsługi alkomatów, dlatego oprogramowanie, menu oraz instrukcja alkomatu profesjonalnego PROMILER ALP-1 Lite dostępne są w języku polskim.

DARMOWE KALIBRACJA PRZEZ 12 MIESIĘCY

Przez 12 miesięcy od daty zakupu możesz skalibrować swój alkomat całkowicie za darmo i bez limitu. Co więcej, masz możliwość rozszerzenia serwisu do 24 miesięcy!

MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA DO KOMPUTERA

PROMILER ALP-1 Lite można podłączyć do komputera za pomocą przewodu USB (dostępny w zestawie) oraz dedykowanego oprogramowania, które POBIERZESZ za darmo na naszej stronie.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów – w tym SŁUŻBY MUNDUROWE. Przez ponad 15 lat w branży alkomatów dowiedliśmy, że dostarczamy tylko profesjonalne urządzenia pomiarowe. Na alkomat PROMILER ALP-1 udzielamy aż 5 lat gwarancji!

ALP-1 LITE

Instrukcja Obsługi