aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 70

iSOBER 70

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

EBS 010

EBS 010

AL 4000V

AL 4000V

AL 4000

AL 4000

ALP-1 LITE

ALP-1 LITE

Model: AL 4000

NIEZAWODNY ALKOMAT STACJONARNY

PROMILER AL 4000 to najczęściej spotykany na komendach policji alkomat stacjonarny, który doskonale sprawdza się też w miejscach publicznych i w firmach. Pomiar dokonywany jest przez rozbudowany układ pomiarowy, a jego wynik pojawia się na czytelnym wyświetlaczu LCD. To urządzenie niezwykle dokładne i wytrzymałe,dlatego cieszy się dużą popularnością.

SPOTYKANY NA POLSKICH KOMISARIATACH POLICJI

Niezawodność tego modelu została doceniona również przez służby mundurowe. Urządzenia serii PROMILER AL 4000 to najczęściej spotykane na komisariatach alkomaty stacjonarne. Alkomat jest samoobsługowy, co jest niezwykle istotne przy montażu w przestrzeni publicznej.

PRECYZJA BADANIA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH

Alkomat PROMILER AL 4000 sprawdza się idealnie w lokalach z branży gastronomicznej i hotelarskiej. Urządzenie cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród właścicieli barów, restauracji, hoteli, ale też znajduje zastosowanie w zakładach pracy i stacjach benzynowych.

PRECYZYJNY CZUJNIK ELEKTROCHEMICZNY

PROMILER AL 4000 został wyposażony w policyjną technologię – czujnik elektrochemiczny, który zapewnia najwyższą precyzję oraz stabilność działania.

KALIBRACJA CO 1500 POMIARÓW

Alkomat o wydłużonym interwale kalibracji – zalecamy ją co 1500 pomiarów. Urządzenie posiada funkcję automatycznej samokontroli działania, dzięki czemu zawsze będziesz mieć pewność, że wyniki pomiarów są prawidłowe.

PROSTA OBSŁUGA

Z obsługą alkomatu stacjonarnego PROMILER AL 4000 poradzi sobie każdy użytkownik. Kolejne kroki wykonywania pomiaru wyświetlane są w formie tekstowej na ekranie LCD, zaś cały proces przebiega sprawnie i bezproblemowo. Alkomat można aktywować płatnie poprzez wrzucenie zdefiniowanej monety (istnieje możliwość zmiany średnicy albo liczby monet aktywujących urządzenie).

CZYTELNY WYŚWIETLACZ LCD

Zarówno instrukcja obsługi, jak i wynik pomiaru pokazują się na wyświetlaczu LCD, co zapewnia maksymalny komfort obsługi alkomatu stacjonarnego. Dodatkowo po badaniu alkomat podświetli „emotikonkę” w odpowiednim kolorze – zależnie od wykrytego stężenia alkoholu: czerwoną, żółtą lub zieloną.

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB

PROMILER AL 4000 może być aktywowany nie tylko przy użyciu monety, ale również przycisku. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy możliwość zainstalowania innego sposobu uruchamiania alkomatu stacjonarnego – na Twoje indywidualne życzenie, jeszcze przed zakupem.

HIGIENICZNE BADANIE

Do pomiarów stosowane są specjalne słomki – każda w osobnej, papierowej osłonce, co zapewnia higieniczność badań w miejscach publicznych czy firmach.

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI

Alkomat stacjonarny zwraca się po około 2000 pomiarów – przy założeniu, że urządzenie aktywowane jest poprzez wrzutnik monet, a 1 pomiar kosztuje 2 zł.
To rozwiązanie niezwykle opłacalne!

DOSTĘPNY W DWÓCH WARIANTACH

PROMILER AL 4000 dostępny jest w obudowie plastikowej lub metalowej – w zależności od Twoich potrzeb! Wersja plastikowa PROMILER AL 4000 posiada wbudowany pojemnik na słomki.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przesiewowych przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy,że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

WRZUTNIK MONET

Alkomat na monety? Po dokonaniu zakupu PROMILER AL 4000 można z łatwością dostosować średnicę akceptowanej monety czy też ich liczbę potrzebną do aktywacji urządzenia. Wlot monet można regulować w zależności od preferencji klienta. Monety, które obsługuje alkomat PROMILER AL 4000 to: 1 zł, 2 zł, 5 zł oraz 1 euro.

ZABEZPIECZENIE DOSTĘPU DEDYKOWANYM KLUCZEM

Do zestawu dołączany jest dedykowany KLUCZ Z ZAMKIEM zabezpieczający przed dokonaniem kradzieży z wnętrza alkomatu.

POJEMNIK NA MONETY

Pojemnik na monety do metalowej wersji obudowy. Pojemność 1 L.

POJEMNIK NA MONETY

Pojemnik na monety do plastikowej wersji obudowy. Pojemność 0.5 L.

ZASILANIE 12V

Alkomat AL 4000 zasilany jest 12 V zasilaczem zabezpieczającym przed przeciążeniami i zwarciami.

WYMIENNY MODUŁ SENSORA

Do alkomatu można dokupić dodatkowy skalibrowany moduł sensora. Podczas gdy jeden moduł jest w trakcie serwisu, urządzenie może nadal pracować po wymianie modułów.

ZEWNĘTRZNY POJEMNIK NA SŁOMKI

Wykonany z trwałego, malowanego proszkowo metalu z dolnym wylotem – podajnikiem na słomkę. Może być podwieszony tak, by tworzyć jedną bryłę z urządzeniem lub osobno, np. na ścianie.

ESTETYCZNY STOJAK

Zapewni stabilne umocowanie alkomatu wszędzie tam, gdzie nie jest możliwy montaż alkomatu na ścianie; złożony z metalowej konstrukcji oraz ciężkiej podstawy.

DODATKOWE SŁOMKI

Oferujemy zakup słomek pakowanych po 100 szt.; każda słomka jest owinięta w papierową osłonkę gwarantującą przeprowadzenie badania w higienicznych warunkach.

AL 4000

instrukcja