aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 30

iSOBER 30

AL 9000 LITE

AL 9000 LITE

AL 8000 PLUS

AL 8000 PLUS

Model: AL 9000 LITE

PRECYZYJNY ALKOMAT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI JAKOŚCIOWEJ

Alkomat osobisty stworzony na bazie najnowszych technologii i zapewniający niemal tak doskonałą precyzję wyników jak urządzenia policyjne. Wysokiej klasy sensor, ponadprzeciętna trwałość i elegancki design powodują, że to urządzenie, które wyróżnia się na tle innych.

OD LAT NAJWYŻSZY POZIOM ZAUFANIA UŻYTKOWNIKÓW INDYWIDUALNYCH

Alkomat PROMILER AL 9000 LITE to najlepsze rozwiązanie dla osób, które poszukują urządzenia do pomiaru stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu do 600 zł.

SENSOR ELEKTROCHEMICZNY QMOL 3.0

Atutem tego nowoczesnego alkomatu jest sensor QMol 3.0, który został zaprojektowany dla tego konkretnego modelu. Czujnik elektrochemiczny jest wyjątkowo czuły i dokładny, zapewniając najwyższą precyzję pomiarów – dla 1,0‰ jest to +/- 0,1‰! .

KALIBRACJA CO 12 MIESIĘCY

Dzięki zastosowaniu tak nowoczesnego sensora, alkomat osobisty nie wymaga częstej kalibracji. Możesz dokonywać jej raz na 12 miesięcy albo po 1000 wykonanych pomiarach.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przesiewowych przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

LICZNIK POMIARÓW

AL 9000 LITE zapamiętuje całkowitą liczbę wykonanych pomiarów, co ułatwia określenie terminu kalibracji. Dzięki kalibracji alkomat cyfrowy zawsze będzie wskazywał prawidłowy wynik pomiaru.

ZAPIS OSTATNIEGO WYNIKU

Alkomat osobisty zapisuje ostatnie badanie, dzięki czemu nie musisz wykonywać ponownego pomiaru, gdy zapomnisz, jaki był jego wynik. Dzięki temu nie tylko zyskujesz komfort, ale także przedłużasz żywotność sensora.

KONTROLA PRZEPŁYWU POWIETRZA

Dzięki kontroli przepływu powietrza PROMILER AL 9000 LITE zawsze zapewnia odpowiednią objętość badanej próbki.

INNOWACYJNE OPROGRAMOWANIE

Nowoczesny software tego alkomatu osobistego potrafi skutecznie zweryfikować prawidłowe działanie sensora. Co więcej, umożliwi Ci kontrolowanie stanu naładowania baterii.

NOWOCZESNY DESIGN W STYLU SMARTFONA

PROMILER AL 9000 LITE to ponadczasowy nowoczesny design, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Alkomat cyfrowy jest przy tym niewielki i lekki, dlatego może towarzyszyć Ci niezależnie od miejsca i sytuacji, w jakiej się znalazłeś.