aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 30

iSOBER 30

AL 9000 LITE

AL 9000 LITE

AL 8000 PLUS

AL 8000 PLUS

Model: AL 8000 PLUS

ALKOMAT ELEKTROCHEMICZNY DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW

Alkomat elektrochemiczny z sensorem wykonanym w technologii QMol 2.0 to nie tylko WYSOKA PRECYZJA POMIARÓW,ale również wiele dodatkowych funkcji, jak informacja o czasie, który minął od poprzedniego badania czy wskazywanie dni pozostałych do kalibracji. Wszystko to zamknięte w stylowej, małej obudowie.

NOWA,WYŻSZA JAKOŚĆ

Alkomat osobisty jest ulepszoną wersją popularnego modelu AL 8000. Jest jeszcze precyzyjniejszy, trwalszy, a do tego zapewnia dostęp do wielu nowych funkcji, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. AL 8000 PLUS jest zgodny z normą EN 16280:2012, która określa między innymi dokładność i powtarzalność wyników. Świadczy o najwyższej jakości wykonania alkomatu osobistego.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.Na alkomat PROMILER AL 8000 PLUS udzielamy aż 5 lat.

5lat-gwarancji

SENSOR ELEKTROCHEMICZNY QMOL 2.0

Alkomat osobisty został wyposażony w sensor elektrochemiczny QMol 2.0, który zapewnia maksymalną czułość układu pomiarowego. Oznacza to, że zapewnia wysoką precyzję badań – dla 0,5‰ jest to +/- 0,05‰. To wynik nieosiągalny dla większości alkomatów z tej półki cenowej!

DARMOWE KALIBRACJE

PROMILER AL 8000 PLUS to nowoczesny alkomat, który nie wymaga częstej kalibracji. Aby działał poprawnie, wystarczy przeprowadzić ją raz na 12 miesięcy albo po wykonaniu 1000 pomiarów.

SAMOKONTROLA POPRAWNOŚCI DZIAŁANIA

Nowoczesne oprogramowanie alkomatu sprawia, że zawsze będzie on działał prawidłowo. Został bowiem wyposażony w funkcję przypominania o koniecznej kalibracji – wskaże Ci dokładną liczbę dni, jaka pozostała do jej przeprowadzenia.

UNIWERSALNY USTNIK

W PROMILER AL 8000 PLUS dołączono uniwersalny model ustnika przeznaczony do wielokrotnego użytku.

ROZBUDOWANA PAMIĘĆ LICZBY POMIARÓW

PROMILER AL 8000 PLUS zapamiętuje wyniki ostatnich 10 pomiarów, a także informuje o czasie, jaki minął od poprzedniego badania.

NOWOCZESNE ZABEZPIECZENIE SENSORA

Wbudowane w alkomat 2 systemy zabezpieczające pracę sensora powodują, że AL 8000 PLUS będzie zawsze działał prawidłowo – niezależnie od warunków.

KONTROLA PRZEPŁYWU POWIETRZA

Dzięki kontroli przepływu powietrza alkomat dostarczy Ci informacje dotyczące nieprawidłowej objętości próbki, jaka została pobrana do analizy.

ELEGANCKI DESIGN I NIEWIELKIE WYMIARY

Atutem tego nowoczesnego alkomatu jest elegancki design. Stonowana kolorystyka sprawia, że AL 8000 PLUS cieszy oko, a niewielka waga i kompaktowe wymiary powodują, że możesz mieć go zawsze przy sobie.

WYŚWIETLACZ LCD

Wyniki pomiarów pojawiają się na czytelnym wyświetlaczu LCD a rozpoczęcie i zakończenie badania sygnalizowane jest zarówno dźwiękowo, jak i diodowo.

TRYB WYKRYWANIA ALKOHOLU W PŁYNACH

Używając PROMILER AL 8000 PLUS zbadasz czy w napoju ZNAJDUJE SIĘ ALKOHOL

WYSUWANY USTNIK

PROMILER AL 8000 PLUS posiada wbudowany, wysuwany ustnik. Dzięki temu jeśli zapomnisz zapasowych ustników nadal możesz korzystać z urządzenia w trybie pomiaru ustnikowego, aby zapewnić DOKŁADNY POMIAR

AL 8000 PLUS

Instrukcja

AL 8000 PLUS

Karta produktu

AL 8000 PLUS

zdjecia i filmy