aktualności
wirtualny alkomat

iSOBER 30

iSOBER 30

AL 9000 LITE

AL 9000 LITE

AL 8000 PLUS

AL 8000 PLUS

Model: iSOBER 30

NAJDOKŁADNIEJSZY ALKOMAT OSOBISTY W OFERCIE PROMILER

Poszukujesz urządzenia do użytku osobistego o WYSOKIEJ WIARYGODNOŚCI POMIARU? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu?

Poznaj alkomat osobisty PROMILER iSOBER 30 – NOWOŚĆ w ofercie marki PROMILER.

isober 30 4x wiekszy sensor
isober 30 4x wiekszy sensor

Sensor to element, od którego zależy dokładność, trwałość, a także powtarzalność wyników pomiaru odczytu. To właśnie dzięki niemu, alkomat osobisty PROMILER iSOBER 30, szybko i efektywnie przetwarza zawartość cząstek alkoholu na sygnał elektryczny, po którym wiesz, ile wynosi wysokość stężenia alkoholu w wydychanym przez Ciebie powietrzu. PROMILER iSOBER 30, został wyposażony w czterokrotnie większy platynowy sensor elektrochemiczny, wymagający poddania kalibracji co 12 miesięcy lub co 1000 pomiarów.

3x wiecej platyny iSOBER 30
3x wiecej platyny isober 30

Ze względu na połączenie innowacyjnego oprogramowania, a co najważniejsze wykorzystania platynowych elementów – sensora elektrochemicznego, pozwala on na wykonanie wysoce precyzyjnych pomiarów.

2 wieksza precyjza isober 30
2x wieksza precyzja isober 30

PRAKTYCZNE ETUI

Decydując się na zakup alkomatu PROMILER iSOBER 30, inwestujesz nie tylko w zachowanie bezpieczeństwa na drodze. W zestawie oprócz samego urządzenia, znajdziesz również praktyczne, ochronne etui, wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, pozwalające na swobodny transport urządzenia. Ponadto zadbaliśmy o to, aby w zestawie znalazły się dodatkowe jednorazowe ustniki, przejrzysta instrukcja obsługi oraz dokument z podstawowymi informacjami, dotyczącymi serwisu, kalibracji i reklamacji urządzenia.

BEZPŁATNE KALIBRACJE

Zależy nam, aby Twoje urządzenie pracowało ZAWSZE Z MAKSYMALNĄ PRECYZJĄ. Dlatego przez 12 MIESIĘCY od daty zakupu, skalibrujemy je dowolną liczbę razy w autoryzowanym serwisie. Z myślą o zapominalskich zadbaliśmy o to, aby alkomat PROMILER iSOBER 30 został wyposażony w ACR System, który z wyprzedzeniem informuje o konieczności kalibracji urządzenia z możliwością jego zablokowania po przekroczeniu określonej liczby pomiarów lub ostatniej daty kalibracji.

WZORCOWA WYTRZYMAŁOŚĆ

Zwiększona wytrzymałość sensora i stabilność WYNIKÓW POMIARU.

WYSUWANY USTNIK

PROMILER iSOBER 30 posiada wbudowany, wysuwany ustnik. Dzięki temu możesz korzystać z urządzenia nawet w przypadku, utraty jednorazówek. Możliwe jest jego wysunięcie, za pomocą funkcjonalnego suwaka, znajdującego się u góry urządzenia.

TRYB WYKRYWANIA ALKOHOLU W PŁYNACH

W celu podniesienia poziomu funkcjonalności, oprogramowanie alkomatu zostało poszerzone o funkcję pasywnego trybu pomiaru. Dzięki temu, używając PROMILER iSOBER 30 zbadasz, czy w zamówiony przez Ciebie napoju znajduje się alkohol.

Jest to dodatkowe udogodnienie, które sprawia, że oferowane urządzenie wyróżnia się ponadprzeciętną innowacyjnością, z której skorzysta nawet niepijący kierowca lub pasażer w zależności od sytuacji.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów – w tym SŁUŻBY MUNDUROWE. Przez ponad 15 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych i jak i przyszłych Klientów zadbaliśmy o to, aby każde dostępne w naszej ofercie urządzenie, w tym również PROMILER iSOBER 30 posiadał 5-letnią gwarancję.

MATERIAŁY
DO POBRANIA

iSOBER 30

instrukcja

iSOBER 30

karta produktu

iSOBER 30

Materiały graficzne