aktualności
wirtualny alkomat

ALP-1

ALP-1

iBLOW 10

iBLOW 10

AL 4000V

AL 4000V

Model: iBLOW 10

 

POLICYJNY ALKOMAT PRZESIEWOWY

Najwyższej klasy policyjny alkomat przesiewowy – opracowany, by spełnić potrzeby służb mundurowych. To idealne narzędzie do ultraszybkiego badania, które sprawdzi się w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji.

ULTRASZYBKI, NOWOCZESNY SENSOR

Dzięki zastosowaniu niezwykle szybkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego typu Suracell, pomiar trwa zaledwie 4 sekundy, dając tym samym możliwość przebadania ponad 750 osób w ciągu godziny!

LAMPA SYGANAŁOWA LED

Alkomat przesiewowy PROMILER iBlow 10 ma wbudowaną latarkę ledową, świecącą białym światłem, niezbędną do oświetlenia twarzy badanej osoby, by skontrolować poprawność wykonywania badania.
Kolor podświetlenia może zmieniać się wraz z wynikiem pomiaru – odpowiednio na zielony lub czerwony. Funkcja ta jest wyjątkowo przydatna w czasie kontroli drogowych przeprowadzanych po zmroku. Funkcje świetlne umożliwiają również np. sygnalizację żądania zatrzymania pojazdu.

5 LAT GWARANCJI W CENIE

O najwyższej jakości naszych alkomatów przesiewowych przekonało się już wielu klientów, w tym służby mundurowe. Przez ponad 15 lat naszej obecności w branży alkomatów dowiedliśmy, że oferujemy wyłącznie sprawdzone, profesjonalne urządzenia pomiarowe.

NAGRODY
LIDER BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA 2017

Jedyny alkomat wyróżniony tak prestiżową nagrodą

Alkomat przesiewowy PROMILER iBlow 10 otrzymał w 2017 r. nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa”, przyznawaną pod auspicjami Prezydenta RP. Nagroda ta dedykowana jest wyłącznie najlepszym rozwiązaniom z dziedziny obronności i bezpieczeństwa.

DARMOWE KALIBRACJE

Zależy nam na tym, by Twój alkomat był zawsze gotowy i niezawodny, dlatego objęty jest unikalnym programem zapewnienia jakości. Przez 12 miesięcy od daty zakupu skalibrujemy Twój alkomat za darmo – w tym czasie przysługuje Ci nielimitowana liczba kalibracji! Co prawda PROMILER iBlow 10 wymaga kalibracji co 50 000 pomiarów, lecz są użytkownicy, którzy wykonują tyle testów w miesiąc lub nawet częściej! Jeśli i Ty do nich należysz – nie ma problemu – skalibrujemy Twojego PROMILER iBLOW 10, 12, 20, a nawet 50 razy w ciągu roku. Za darmo!

WBUDOWANE MAGNESY

Wbudowane w alkomat przesiewowy magnesy pozwalają na przyczepienie alkomatu do metalowych powierzchni. Zastosowanie tej funkcji jest szczególnie istotne dla służb mundurowych, np. podczas kontroli drogowej. Alkomat często jest odkładany na dach samochodu, stąd różnego rodzaju alkomaty spadły z policyjnych radiowozów już niezliczona liczbę razy. PROMILER iBlow 10 rozwiązuje ten problem dzięki wbudowanym magnesom.

WYMIENNY USTNIK

Umożliwia higieniczny przebieg pomiarów. Pomiar za pomocą PROMILER iBLOW 10 jest bezkontaktowy, niemniej jednak projektując to urządzenie, zapewniliśmy możliwość szybkiej wymiany lejka nazywanego potocznie ustnikiem. Lejek może być dezynfekowany wodą z mydłem lub innym płynem dezynfekcyjnym, niezawierającym alkoholu.

POMIAR PASYWNY

Alkomat pozwala na wykonanie pomiaru w trybie pasywnym – bez wdmuchiwania powietrza. Dzięki temu możliwe jest określenie stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu u osób, które nie chcą lub nie mogą współpracować. Pomiar pasywny umożliwia również badanie pojemników pod kątem zawartości alkoholu.

TRYB WYKRYWANIA ALKOHOLU W PŁYNACH

PROMILER iBLOW 10 umożliwia zbadanie, czy w płynie spożywczym, np. butelce z napojem, znajduje się alkohol.

ZAPROJEKTOWANY W POLSCE

Alkomat został zaprojektowany w Polsce, zgodnie z istotnymi potrzebami i wymaganiami służb mundurowych. Prace projektowe trwały w latach 2015-2016, a premiera urządzenia odbyła się na targach SECUREX 2016.

DEDYKOWANY PROGRAM UŻYTKOWANIKA iBLOW 10

Program Użytkownika iBlow 10 umożliwia komunikację z urządzeniem, sprawdzenie przebiegu pracy i zmianę ustawień w alkomacie policyjnym. Zapraszamy do pobrania aplikacji w materiałach do pobrania. Program działa pod kontrolą systemu Windows 7 i nowszych.

ODKRYJ RÓWNIEŻ WERSJĘ MILITARY