PRZEWAGA PROMILER

Po pierwsze Alkomaty PROMILER to urządzenia zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. W pewnych sytuacjach trzeźwość ma wagę życia. Tam gdzie liczy się życie nie ma miejsca na kompromisy. Alkomaty PROMILER – nie tylko dla Policji.
Po drugie Z alkomatów PROMILER korzysta polska Policja, Żandarmeria Wojskowa i inne służby. Zaufaj wyborom fachowców.
Po trzecie Na rynku znaleźć można wiele urządzeń będących alkomatami tylko z nazwy. Wagę tego problemu doceniła Komisja Europejska wydając normę EN-16280, dzięki której jasno można oddzielić ziarno od plew. Certyfikacja na zgodność z EN-16280 trwa 12 miesięcy i obejmuje 33 kategorie istotnych parametrów. Tylko najlepsze urządzenia otrzymują certyfikację na zgodność z tą normą.
AL 8000 – flagowy model PROMILER najprawdopodobniej jako pierwszy alkomat osobisty na świecie otrzymał certyfikat na zgodność z tą bardzo wymagającą normą. Norma EN-16280 ma również status polskiej normy jako EN-PN 16280.
Po czwarte Urządzenia PROMILER od początku do końca są projektowane i produkowane w SENTECH Korea Corporation i nie pochodzą od przypadkowo dobranych kooperantów. Wszystkie urządzenia osobiste PROMILER objęte są bezpłatną opieką serwisową przez cały czas trwania gwarancji. Pracownicy PROMILER zawsze chętnie służą swoją wiedzą i wsparciem wszystkim użytkownikom alkomatów PROMILER.
Po piąte Najwyższa jakość PROMILER. Począwszy od produkcji przez profesjonalne doradztwo sprzedażowe po opiekę posprzedażną PROMILER zawsze dąży do zapewnienia najwyższych standardów jakości.

PROMILER – MARKA, KTÓREJ MOŻESZ ZAUFAĆ!